Obudowa komputerowa iBOX

Obudowa Lupus 27

Lupus 27 to nowa obudowa od marki iBOX. Tym razem dostajemy niezwykle ciekawe połączenia hartowanego szkła na panelu bocznym obudowy z frontem ze specjalnej siatki, pod którą znajdują się wentylatory RGB. To ciekawe połączenie nadaje obudownie niepowtarzalnego wyglądu i sprawia, że Twoje stanowisko gamingowe będzie wyglądało jeszcze lepiej. Obudowa jest stworzona z myślą o graczach. Zasilacz montowany jest na dole w specjalnym tunelu, który separuje go od pozostałych części obudowy. Ponadto obudowa wyposażona jest w zestaw filtrów ograniczających dostęp kurzu do wnętrza. Posiada port USB 3.0 oraz dwa porty USB 2.0. Z przodu zamontowane trzy podświetlane wentylatory RGB: 120 mm a jeden wentylator 120 mm zamontowany jest z tyłu obudowy. Szyba boczna wykonana jest ze szkła hartowanego. To ciekawe połączenie 3 materiałów (szkła, metalu i tworzywa) sprawiają, że Lupus 27 to niezwykle ciekawa propozycja.

Hartowane szkło!
Lupus 27 to niezwykle ciekawa propozycja. Jeden szklany panel z hartowanego szkła nadaje obudowanie nieziemski wygląd i pozwala na zajrzenie do obudowy w trakcie pracy. Chcesz zobaczyć co się dzieje w Twoim komputerze jak zdobywasz kolejne fragi? Nic prostszego. Obudowa od iBOX pozwoli ci na to, zobaczysz podzespoły i nacieszysz Swoje oko. Nic prostszego wybierz obudowę od iBOX i baw się dobrze.
Kolorowe wentylatory
Lupus 27 pozwoli Ci cieszyć się pieknymi kolorami podświetlenia na przednim panelu dzięki czemu Twoja obudowa będzie się pięknie prezentować.
Magnetyczny filtr
Obudowa wyposażona jest w specjalny filtr przeciwpyłkowy mocowany magnetycznie, dzięki czemu czyszczenie jest niezwykle proste. A co ważniejsze podzespoły Twojego komputera są dodatkowo chronione przed kurzem.
Swobodna konfiguracja podzespołów
Z iBOX Lupus 27 poczujesz pełną swobodę w kwestii doboru komponentów. Przestronne wnętrze pomieści rozmaite płyty główne, jak również wydajne karty graficzne. Otwór w tacce dla płyty głównej wspomaga instalację wydajnego chłodzenia procesora. W obudowie przewidziano 1 miejsce montażowe dla dysków w formacie 3,5’’, oraz 4 dla dysków 2,5’’. Aby poprawić skuteczność chłodzenia i wentylację, miejsce na zasilacz ATX znalazło się na podłodze obudowy. Natomiast system aranżacji kabli pozwoli Ci z łatwością ukryć zbędne przewody i zachować estetyczny porządek.
Specyfikacja
Kod producenta OLU27
Typ obudowy Midi Tower ATX
Akceptowalny format płyty głównej uATX, m-ATX , ATX
Ilość zatok 5,25" (zewnętrznych) -
Ilość zatok 3,5" (wewnętrznych) 1 szt.
Ilość zatok 2,5" (wewnętrznych) 4 szt.
Ilość slotów rozszerzeń 7 szt.
Gniazdo USB na panelu przednim 1x USB 3.0, 2x USB 2.0
Gniazdo mikrofonowe na panelu przednim 1 szt.
Gniazdo słuchawkowe na panelu przednim 1 szt.
Montaż beznarzędziowy Nie
Wysokość 455 mm
Szerokość 200 mm
Głębokość 380 mm
Ilość zamontowanych wentylatorów 4 szt.
Ilość miejsc na dodatkowe wentylatory 2 szt.
Maksymalna długość karty graficznej 320 mm
Maksymalna wysokość radiatora CPU 150 mm
Kolor obudowy Czarny
Dodatkowe informacje Diody sygnalizujące pracę
Filtry przeciwkurzowe
Okno z boku obudowy
Podświetlenie RGB
System zarządzania kablami
Wejście mikrofonowe
Wyjście słuchawkowe/głośnikowe
Zasilacz mocowany na dole
Zdejmowany panel boczny
Wymiary kartonu 49x43x25 cm