Klawiatura mechaniczna K-6 Low Profile

K-6 Low Profile LED

Szukasz klawiatury o niskim skoku? Szukasz klawiatury mechanicznej? Szukasz klawiatury, która pozwoli na pracę przewodową oraz bezprzewodową? Jeśli tak to Aurora K-6 jest dla Ciebie! Klawiatura posiada piękne podświetlenie LED. Podświetlone klawisze zgrupowane są w bloki oznaczone kolorami co bardzo ułatwia pracę. Dostępnych jest aż 20 różnych efektów podświetlenia. To idealny produkt dla każdego miłośnika nieszablonowych rozwiązań.

Sprawdź co o nas mówią!
N-Key Rolover
Klawiatura posiada pełny N-Key Rolover. Dzięki temu zadowoli każdego gracza. Możliwość zablokowania kombinacji Win+L zapobiegnie przypadkowemu blokowaniu komputera w najmniej odpowiednim momencie w trakcie rozgrywki.
Personalizacja
Klawiatura ma oprogramowanie dostępne w języku polskim oraz angielskim. Dzięki niemu klaiwaturę możesz łatwo spersonalizować. Oprogramowanie pozwala też na rejestrowanie poleceń macro czy przypisywanie właściwości do przycisków.
Unikalność
Klawiatura niskoprofilowa z mechanicznymi przełącznikami zapewnia wysoką jakość oraz wygodę rozgrywki i pracy. Obudowa wykonana z aluminium. Piękne podświetlenie LED, z podziałem na bloki funkcyjne znane z klawiatury Aurora K-3 ułatwia pracę a jednocześnie sprawia, że klawiatura wygląda bardzo atrakcyjnie.
Przełączniki
W K-6 Zastosowano czerwone przełączniki niskoprofilowe o dużej żywotności aż 50 mln naciśnięć. Skok klawisza wynosi jedynie 2,5 mm a poziom aktywacji jest na wysokości 1,5 mm. Siła nacisku klawisza wynosi 40 g. To wszystko sprawia, że nie umknie jej żadne kliknięcie.
Interface
Klawiatura umożliwia wybór jednego z trzech sposobów podłączenia do komputera. Możesz skorzystać z dołączonego do zestawu przewodu USB-C lub użyć połączenia bezprzewodowego w technologii radiowej 2,4 GHz bądź Bluetooth. Nie daj się ograniczać! Wybór należy do Ciebie!
Specyfikacja
Kod producenta IKGMK6
Układ klawiszy Standardowy (QWERTY)
Rodzaj klawiszy Mechaniczne
Przełączniki KRGD Red Switch Low Profile
Żywotność klawiszy 50 mln naciśnięć
Klawisze multimedialne Kombinacja FN + F1 do F12
Makra Tak
Klawisze numeryczne Tak
Skok klawisza 2,5 mm
Odległość wciśnieącia do aktywacji 1,5 mm
Siła nacisku 40 g
Częstotliwość raportowania 125 Hz
N-Key Rollover Pełny
Podświetlenie LED, 20 efektów podświetlenia
Liczba klawiszy 104+7
Komunikacja z komputerem Przewodowa/Bezprzewodowa
Interface przewodowy USB-C / bezprzewodowy 2,4GHz / Bluetooth 5.0
Długość kabla 1,5 m
Podkładka pod nadgarstki Nie
Kolor obudowy Czarny
Odporność na zalanie Nie
Ilość w kartonie zbiorczym 10 szt.
Wymiary kartonu zbiorczego 49x26x35 cm