Klawiatura mechaniczna K-4 RGB

K-4 RGB RED SWITCH

Wejdź na najwyższy poziom rozgrywki dzięki pełnowymiarowej mechanicznej klawiaturze gamingowej iBOX Aurora K-4 wyposażonej w podświetlenie RGB. Zastosowano w niej czerwone przełączniki o dużej żywotności aż 50 mln naciśnięć. Obudowa klawiatury wykonana jest z aluminium. Klawiatura posiada doczepianą magnetycznie podstawkę pod nadgarstki co redukuje zmęczenie rąk w trakcie długotrwałej rozgrywki. Klawisz Fn umożliwia używanie przycisków funkcyjnych do zadań multimedialnych (sterowanie odtwarzaczem, uruchomienie przeglądarki WWW itp.). Dedykowane oprogramowanie. Klawiatura posiada pełny N-Key Rollover. To idealny produkt dla każdego zaawansowanego gracza. Możliwość zablokowania kombinacji Win+L zapobiegnie przypadkowemu blokowaniu komputera w najmniej odpowiednim momencie w trakcie rozgrywki.

Podświetlenie RGB!
Podświetlenie w klawiaturze Aurora K-4 można wyłączyć, regulować jasność a także dopasować schematy do własnych potrzeb. Każdemu klawiszowi można przypisać dowolny kolor. Skorzystaj z pełnej palety barw RGB i dopasuj podświetlenie klawiatury specjalnie pod swoje upodobania.
Unikalność
Unikalną cechą Aurora K-4 jest wbudowane pokrętło trybu podświetlenia czy zmiany głośności. Klawiatura posiada doczepianą magnetycznie podstawkę pod nadgarstki co redukuje zmęczenie rąk w trakcie długotrwałej rozgrywki.
Przełączniki
W K-4 zastosowano czerwone przełączniki KRGD Red Switch. Wyróżniają się cichą pracą oraz dużą żywotnością aż do 50 mln naciśnięć. Skok klawisza wynosi 4 mm, a poziom aktywacji jest na wysokości 2 mm. Siła nacisku wynosi 40 g.
Jakość
W klawiaturze K-4 zastosowano specjalne aluminiowe elementy obudowy co sprawia, że na biurku wygląda niesamowicie. To w połączeniu z kablem w oplocie i magnetyczną podkładką pod nadgarstki nadaje jej niespotykany wygląd i więlką przyjemność używania.
Oprogramowanie
Specjalnie stworzone oprogramowanie dla klawiatury iBOX Aurora K-4 dostępne jest w języku polskim oraz angielskim, słowackim i rumuńskim. Umożliwia ono rejestrowanie poleceń macro, przypisywanie właściwości do przycisków oraz wybór trybu podświetlenia.
N-Key Rollover
Klawiatura posiada pełny N-Key Rollover dzięki czemy masz pewność, że każdy wciśniety przez Ciebie klawisz będzie aktywowany.
Specyfikacja
Kod producenta IKGMK4
Układ klawiszy Standardowy (QWERTY)
Rodzaj klawiszy Mechaniczne
Przełączniki KRGD Red Switch
Żywotność klawiszy 50 mln naciśnięć
Klawisze multimedialne Kombinacja FN + F1 do F12
Makra Tak
Klawisze numeryczne Tak
Skok klawisza 4 mm
Odległość wciśnieącia do aktywacji 2 mm
Siła nacisku 40 g
Częstotliwość raportowania 125 Hz
N-Key Rollover Tak (Pełny)
Podświetlenie Tak (RGB)
Liczba klawiszy 108
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interface USB, Plug&Play
Długość kabla 1,6 w oplocie
Podkładka pod nadgarstki Tak, magnetyczna
Kolor obudowy Tytanowy
Odporność na zalanie Nie
Ilość w kartonie zbiorczym 20 szt.
Wymiary kartonu zbiorczego 49x27,5x36 cm